Loodusfoto toaseinale

Isegi kui teie koduaknast avaneb miljonivaade, sobib kaunis foto toaseinale ikka.

Fotokunsti on määratletud tuhandel viisil. Loodusemehe arvates algab kunst taolistest kuvadest, kus leidub inimhinge avardavat väge. Kaunid lilled, linnud ja maastikud suudavad äratada miskit olulist meis endis.

Öeldakse, et ilu on vaataja silmades. Pole olemas üht ideaalset fotot, on igaühele oma. Sel põhjusel pakume võimalike seinapildi-ideedena välja kogunisti paar tuhat pilti. Valiku sirvimiseks tuleb peamenüüst valida "Galeriid".

Suurendusi saab tellida ka nendest piltidest, mida galeriides pole.

Seinapildi tellimine

Iga pildi all autorinimest paremal asub pildikood. Seda saab valida hiire topeltklikiga ja tõsta kopeerimise-kleepimise (copy-paste) abil e-kirja sisse. Tellimisel tuleb ühtlasi täpsustada valitud formaat ja lähetada e-kiri järgmisele aadressile: info@loodusemees.ee

Loodusemehe pildid valmivad Toomas Tuule Stuudios (Tallinn). Fotode printimisel kasutatakse Epsoni kauakestvaid tinte.

Galeriides leiduvate fotode puhul kulub seinapildi valmistamiseks umbes nädal, ülejäänud piltide korral võib olla valmimisaeg pikem. Kliendini jõuavad valmis tööd kulleri vahendusel.

Fotopaber, kapaplaat või lõuend?

Pole olemas parimat materjali, millele fotosid printida. Erinevad materjalid pakuvad erinevaid võimalusi.

Fotopaber on kasutusel ammustest aegadest ja see on tunnustatud fotomeedium tänaseni. Fotopaber annab võimaluse kasutada erinevaid paspartuusid ja pildiraame. Torusse rullikeeratuna saab teda arhiveerida, mis võimaldab seinapilte lihtsal viisil vahetada. Miinuseks võib olla see, et tõenäoselt tuleb seinapildi lõplikuks vormistamiseks külastada raamimistöökoda.

Kapaplaat on populaarne näitusepiltide kandja. Põhimõte on lihtne - väljaprinditud foto liimitakse kapaplaadile, mis võimaldab fotot seinale riputada ka ilma spetsiaalse raamita. Kapaplaadi plussiks on tema soodne hind ja kerge kaal.  Kapa miinuseks on mõningane rabedus, mis nõuab temale vormistatud fotode hoolikat pakendamist transportimisel. Oluline on ka arvestada, et muutuva temperatuuri ja niiskuse korral võib kapaplaat tõmmata kaardu, mis häirib silma eelkõige suuremate pildiformaatide korral.

Lõuend on uudne fotode vormistamise võimalus, mis on saavutanud kiiresti suure populaarsuse. Pingutusraamile trimmi tõmmatud lõuendikangas paneb fotod elama klassikalisele maalikunstile sarnasel moel. Lõuendipiltidele on iseloomulik paksem raam (umbes 2,5 cm). Tavapäraselt keeratakse foto üle raami servade tagaküljele.

Hinnakiri

Alljärgnev tabel annab ülevaate fotoprintide hindadest. Fotode formaadid on umbkaudsed, sõltudes iga konkreetse foto proportsioonidest. Kanga pingutusraamil pööratakse kangas üle äärte, seepärast jääb osa pildist raami külgedele.

Hinnad sisaldavad käibemaksu ja saatekulusid Eesti piires.

Foto paberil

Hind

 
(seinale riputamiseks vajab foto täiendavat raamimist)    
30 x 40 cm 65 €  
40 x 60 cm 100 €  
60 x 90 cm 160 €  
Muu formaat või hulgitellimus Küsi hinda!  

Foto pvc plaadil

Hind

(tulemuseks riputusvalmis seinapilt)
30 x 40 cm 80 €  
40 x 60 cm 125 €  
60 x 90 cm 190 €  
Muu formaat või hulgitellimus Küsi hinda!  

Foto lõuendil

Hind

 
(tulemuseks riputusvalmis seinapilt)    
esikülg 35 x 55 cm  125 €
esikülg 55 x 85 cm 190 €
Muu formaat või hulgitellimus Küsi hinda!